• ПРОФЕСІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АУДИТОРІВ, БУХГАЛТЕРІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ОКД
  • Є питання?: +38 (099)-018-69-75

Програма кандидата у члени Ради АПУ президента ГО АБВ Парфенюк Н.В.

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У ЧЛЕНИ РАДИ АПУ

ПАРФЕНЮК НАТАЛІЇ ВАСИЛІВНИ

Шановні колеги моя програма направлена на заохочення аудиторів до постійного розвитку. Створення умов щоб складний та трудомісткий процес аудиту став цікавим та легким, а це на мою думку можливо тільки через постійне підвищення своєї кваліфікації і отримання нових знань. Динаміка змін у сучасному світі є занадто швидкою і непередбачуваною. Чорні лебеді,  на кшталт COVID-19 та війни є потужними викликами як для суспільства, бізнесу, так і для нас аудиторів. Тому моя мета полягає в тому, щоб Аудиторська палата стала поводирем і помічником для аудиторів через створення ефективних механізмів, а саме:

  1. Розробка методології по окремим питанням виконання аудиторських завдань. Алгоритмізація процесів наддасть можливість швидко і логічно опанувати складні ланки аудиту.
  2. Підтримка використання сучасних IT технологій, в тому числі Штучного Інтелекту для якісного та ефективного виконання аудиторських завдань. Максимальна діджиталізація інформації, в тому числі і аудиторських документів.
  3. Підвищення іміджу аудиторської професії через просвітницьку діяльність. Залучення до професії активної та талановитої молоді шляхом співпраці з навчальними закладами.
  4. Створення освітнього центру на платформі АПУ з метою навчання майбутніх аудиторів. Обмін досвідом та корисною професійною інформацією
  5. Можливість отримувати досвід найкращих світових практик з розглядом практичних кейсів.
  6. Ефективна комунікація між АПУ, ОСНАД та іншими органами законодавчої влади .

Об’єднання навколо мети підвищення якості аудиторських послуг через солідарність, взаємоповагу, взаєморозуміння, толерантного ставлення один до одного, обмін досвідом є обов’язковими складовими для збереження статусу та розвитку професії. Заохочення молоді до аудиторської професії надасть можливість подальшого існування та розвитку професії, а не перетворить її на історію.